29 listopada, dzieci z grup Motyli i Biedronek wraz z wychowawcami, wybrały się do Międzyrzecza na musical “Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Spektakl wywarł na dzieciach duże wrażenie. Ze zdumieniem i zaciekawieniem oglądały widowisko. Starszakom podobała się bogata scenografia, piękne kostiumy i wizualizacje przedstawione za pomocą świateł. Spektakl miał nie tylko bawić ale skłaniał dzieci do refleksji nad otaczającym światem. Były emocje, humor a także wartościowy przekaz. Zaprezentowane zostały w nim bowiem relacje między ludźmi i zwierzętami, które skłaniają najmłodszych do przemyśleń na temat szacunku do zwierząt. Są przecież naszymi wiernymi towarzyszami, zasługującymi na troskę. Takie wydarzenia są bardzo wartościowe i na pewno pozostaną na długo w pamięci naszych przedszkolaków. Rozwijają one wyobraźnie i pomagają budować pasje do teatru.
Related posts
„I jak instrumenty”
Kolejne zadanie Ogólnopolskiego Projektu Logopedycznego. Celem tego zadania jest kształtowanie umiejętności różnicowania bodźców słuchowych oraz rozwijanie pamięci słuchowej. W roli...
Read More
ZABAWY PLASTYCZNE
Zabawy plastyczne nie mogą być nudne. Dzieci z grupy KRASNALE są bardzo kreatywne i realizują się w ciekawych technikach plastycznych.
Read More










