Dzień 16 czerwca był wyjątkowy dla grupy KRASNALI. Cały rok przygotowań dzieci do „Pasowania na przedszkolaka” osiągnął punkt kulminacyjny. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik przez wychowawcę mgr Ewę Dudziak. Każdy czekał, kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego dziecka uroczystość. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci złożyły ślubowanie i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem oraz nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Hannę Cholewińską. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie.
Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i medal oraz książkę i piłkę.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo
pozostanie w pamięci dzieci. Dla rodziców pani Ewa przygotowała nagranie z uroczystości oraz pamiątkowe zdjęcia zdjęcia każdego SUPER PRZEDSZKOLAKA. Naszą uroczystość zakończyliśmy słodko- owocowym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz wspólną zabawą nowymi zabawkami otrzymanymi od Pani dyrektor i Banku Spółdzielczemu w Ośnie Lubuskim.
DZIĘKUJEMY
































