DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami “Chłopak na medal”, a dodatkowo wszystkie dzieci dostały przepyszne lizaki.

Dzisiaj każdy chłopiec miał swój dzień. Nasi chłopcy z grupy Misie również obchodzili swoje święto. Było mnóstwo dobrej zabawy, radości, trochę tanecznej i sportowej rywalizacji. Z tej okazji nasze dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki, m.in składały życzenia, mobilizowały do wykonania zadań oraz wręczyły upominki i medale.

Nie zabrakło też słodkości dla wszystkich dzieci 

Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu niespodzianki 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji