W listopadowy tydzień w naszym przedszkolu odbyło się Święto Jesieni. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały i przedstawiły program artystyczny. Były śpiewy, tańce oraz inscenizacje! Dzieci w przebraniach wyglądały cudownie. Wszystko zostało nagrane dla rodziców. Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci przedszkolaków i rodziców na długo.







