W naszym przedszkolu szczególny Dzień Dziewczynek uczciliśmy we wtorek 11 października. W tym wyjątkowym dniu w grupie nie zabrakło niespodzianek, upominków oraz wspaniałej zabawy. Chłopcy składali dziewczynkom życzenia wręczając wykonane przez siebie laurki, śpiewali piosenkę, zaprosili do wspólnej zabawy. Poprzez swoje dobre zachowanie sprawiali radość koleżankom, a nauczycielki przypominały, że szacunek i uprzejmość należą się dziewczynkom każdego dnia, nie tylko od święta.
Dzień dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się wyjątkowo.























































