Podczas zajęć z pedagogiem i terapeutą odbyło się ciekawe spotkanie z “robotem FADO”. Dzieci podróżowały z nim po planszy i czekały na odgłosy radości, gdy dotarł do celu. Wyznaczenie trasy sprawiło, że dzieci potrafiły pięknie określać kierunki przestrzenne. Pracując z różnymi materiałami sypkimi tworzyły obrazki według czytanego opowiadania nauczyciela. Dziękujemy paniom Ani i Edycie za wesołe zajęcia.


















