Dnia 30 października najmłodsza grupa wstąpiła w szeregi przedszkolaków. Na tak uroczysty dzień zaproszeni zostali rodzice, pani dyrektor oraz pani Ewa Urbaniak. Dzieci z wychowawcą Ewą Dudziak przygotowały wiersze, piosenki oraz tańce by pokazać, że zasłużyły na bycie przedszkolakiem. Rodzice i pani Ewa byli dumni z postawy maluchów, którzy przepięknie wystąpili. Po złożeniu ślubowania przez dzieci, pani dyrektor Hanna Cholewińska z radością przystąpiła do ceremonii PASOWANIA, a dzieci z powagą przyjęły dotyk magicznej kredki i odebrały dyplom z książką. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek i podziękowania dla pań. Był to pierwszy występ, pierwsze spotkanie, podczas którego mogliśmy się lepiej poznać.














































































