MIKOŁAJ

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu zrobiło się czerwono, bo każdy wchodzący był pięknie przebrany za elfy lub pomocników Mikołaja. Dzieci z SPP nadsłuchiwały dzwoneczków od samego rana i czekały kiedy odwiedzi ich Święty Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione.

Dzieci przygotowały się na przyjęcie gościa który wszedł ze swoim pomocnikiem z workiem prezentów. Zaprosiliśmy niezwykłych gości do wysłuchania piosenek oraz wspólnych tańców. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie osobiście wręczył paczki z zabawkami do sal oraz każde dziecko otrzymało paczkę z niespodzianką.

Oczywiści odbyła się sesja zdjęciowa. Niektóre dzieci kiedy znalazły się blisko Świętego Mikołaja- troszeczkę się zawstydziły.

Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.