Przygotowania do świąt wielkanocnych to czas i dla pań i przedszkolaków pełen wyzwań, kreatywności artystycznej. Wszyscy byli zmobilizowani i dekoracje, ozdoby wyszły znakomicie.
Kiermasz świąteczny pokazał, że warto było popracować i wszystko się sprzedał. Rodzice również przygotowali ozdoby i pyszne ciasta za co serdecznie dziękujemy.
































