DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe panie przygotowały wiele atrakcji. Były tańce i sportowe zabawy. Każda grupa ze swoją panią startowała w biegu po placu. Były balony i bańki mydlane oraz zabawy z chustą animacyjną i piłkami. Oczywiście ważnym elementem był piknik na tarasie, gdzie dzieci rozłożyły koce i rozpakowały plecaki z łakociami przygotowanymi przez rodziców. Podczas przerw w zabawach jedliśmy owoce i słodycze, a kiełbaska z grilla smakowała wyśmienicie. Miłą atrakcją była wizyta wozu strażackiego. Panie Strażaczki opowiedziały o swojej pracy i zapoznały dzieci ze sprzętem, który jest używany podczas akcji. Chętne dzieci zasiadły w kabinie samochodu. Za super zabawę dzieci otrzymały medale, które wręczyła pani dyrektor Hanna Cholewińska.

.