KONKURS PLASTYCZNY

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny “Mój ulubiony bohater książkowy” . Celem konkursu było zachęcenie dzieci do wrócenia pamięcią, a może i przypomnienia sobie ( ponownego przeczytania)swojej ulubionej książki. Dzieci oraz rodzice chętnie wzięli udział w konkursie. Prace zachwycają!
Są one wyjątkowe pod każdym względem.
Przed przedszkolem mogliśmy oglądać piękną wystawę. Teraz prace zdobią ściany naszego przedszkola.
Wszystkie dzieci wygrały! Dla nas każda praca zasługiwała na nagrodę i wyróżnienie.
W dzień dziecka (03.06.2024r.) dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.
Serdecznie dziękujemy również sponsorom nagród!
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich dzieci oraz współautorów prac (rodziców, dziadków oraz rodzeństwa).
Jesteście artystami!