NA GRZYBY Z MISIAMI

Korzystając z uroków naszej miejscowości i pięknej jesiennej pogody Pani Ewa zabrała grupę MISIE do lasu na grzybobranie. Okazało się że poszukiwanie grzybów nie było trudne i dzieci z radością odnajdywały zdrowe maslaczki.