DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 26 listopada Grupa Motylki wybrała się do Biblioteki świętować Dzień Pluszowego Misia. Na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Panie Patrycję i Wioletę. Dzieci zwiedziły Bibliotekę, rozwiązywały zagadki o misiach, wykonały pracę plastyczną, w której każde dziecko stworzyło własnego misia z papieru. Dziękujemy za miło spędzony czas!
Wychowawca Milena Kwiręg