CZYTAMY Z GOŚCIEM

Czytanie książek to bardzo ważny element w kształtowaniu u dzieci umiejętności słuchania, rozwijanie słownictwa oraz wzbogacanie wiadomości. Grupa MISIE kolejny raz zaprosiła Panią Mariolę, która w czasie przedświątecznym przygotowała opowieści świąteczne. Dzieci mogły dowiedzieć się o tradycjach i obyczajach. Było to bardzo miłe spotkanie z książką ale też historią. Pani Mariola opowiedziała jak dawniej wyglądały święta i przygotowania do nich, z czego cieszyły się dzieci.

Dziękujemy