Jak co roku grupa z panią Ewą przygotowała stroiki i w dzień mikołajkowy ruszyła do Banku Spółdzielczego. Tam już czekała na grupę MISIE zielona choinka którą sprawnie, z uśmiechem dekorowaliśmy. Nie zabrakło śpiewu i tańca podczas których klienci banku z zainteresowaniem wysłuchali, obejrzeli i oklaskami nagrodzili. Dzieci otrzymały słodycze za które bardzo dziękujemy








