Przez cały rok nasze dzieci miały okazję uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych podczas których w formie bajek uczyły się i bawiły. Poznawały historię Polski poprzez legendy i baśnie.
Przez cały rok nasze dzieci miały okazję uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych podczas których w formie bajek uczyły się i bawiły. Poznawały historię Polski poprzez legendy i baśnie.















