Dnia 29.10.2025r zawitali do naszego przedszkola artyści z kolejnym przedstawieniem teatralnym. Tym razem dzieci obejrzały historię króla, księcia Artura, króliczka i niegrzecznego Ramuraka. Dowiedziały się w wesoły sposób jak ważne są słowa PROSZE- PRZEPRASZAM-DZIĘKUJĘ.
Było to wesołe i pouczające przedstawienie w którym aktywnie uczestniczyły dzieci.
















