Kolejny rok nasze przedszkole bierze udział w akcji CZG12 ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI podczas której dzieci mają okazję utrwalić wiadomości na tematy ekologiczne a przede wszystkim segregacji odpadów.
Zanieśliśmy wiele sprzętu elektronicznego i bateri za które otrzymaliśmy kwiaty begoni.
























