Wiosenne święta w przedszkolu to czas kreatywnych warsztatów, tworzenia pisanek, kurczaków z plasteliny i króliczków z bibuły oraz poznawania tradycji (święconka, śmigus-dyngus).
Robiliśmy palmy wielkanocne, stroiki na kiermasz świąteczny i dobrze się bawiliśmy.
Odbyły się również Warsztaty robienia stroików wielkanocnych
























