Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grupy „Misie” wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Dzieci miały okazję przenieść się w niezwykły świat prehistorycznych gadów, podziwiając imponujące modele dinozaurów oraz poznając wiele ciekawostek na temat ich życia. Podczas pobytu nie zabrakło również wspólnych zabaw, spacerów oraz atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Wycieczka była doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę, rozwijania zainteresowań przyrodniczych oraz integracji grupy. Dzieci wróciły do przedszkola pełne radości, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Ten wyjątkowy Dzień Dziecka z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych małych odkrywców.