W naszym przedszkolu 2.02.2026r zagościła magia! W ramach cyklu “W krainie pani Muzyki” gościliśmy artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz”.Dzisiejsze spotkanie przeniosło nas na dalekie morza i pustynie, a wszystko to za sprawą niesamowitych przygód Sindbada. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy odważnego żeglarza, odkrywając, że każda jego przygoda ma swój wyjątkowy dźwięk. Muzycy w mistrzowski sposób połączyli opowieść z brzmieniem instrumentów Dalekiego Wschodu, ucząc nas, jak wielką moc ma wyobraźnia.To była prawdziwa lekcja wrażliwości i świetna zabawa. Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty Pani Muzyki!







