MOTYLKI NA SALI GIMNASTYCZNEJ

Od września 2023r grupa MOTYLKI z panią Czesławą Parcianą raz w tygodniu będzie uczestniczyła w zajęciach gimnastycznych, które będą odbywały się w Szkole Podstawowej. To wielka atrakcja i przeżycie dla dzieci, ponieważ korzystają d zużej sali, zasobu sprzętu sportowego oraz radośnie uczestniczą w grach i zabawach sportowych.

To także pierwszy krok do zapoznania dzieci z kolejnym etapem edukacji, jakim jest szkoła.