W piątek grupa MOTYLKI była na wycieczce w Połęcku w Gospodarstwie Rolnym i świętowała Dzień Ziemniak. Udział w wykopkach przyniósł dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i radości. Dodatkową atrakcją była przejażdżka “agrowozem”- dzieci pamiętały o zasadach bezpieczeństwa. Chętnie również uczestniczyły w konkursach sportowych za co odebrały medale. Podsumowaniem tego dnia było ognisko i pieczone kiełbaski.





