Dnia 22.05.2026r. grupa MOTYLKI i PSZCZÓŁKI wyjechała do Rzepina na przedstawienie teatralne pt. Piotruś Pan. KATOLICKI TEATR EDUKACJI w doskonały sposób przekazał historię bohaterów w pięknej scenografii i oprawie muzycznej. Poprzez zabawne a jednocześnie mądre dialogi, zachowania i piosenki przekazał wiele cennych informacji na temat zachowania dzieci w różnych sytuacjach. Było dużo śmiechu i pozytywnych emocji
















