MISIE W SZKÓŁCE LEŚNEJ

Grupa MISIE wraz z panią Czesławą Parcianą odwiedziła Szkółkę Leśną w Ośnie Lubuskim. Zajęcia przyrodnicze w terenie zawsze dają dzieciom wiele radości, a wiadomości zdobyte szybciej zapamiętane. Pani Paulina oprowadziła dzieci ścieżką edukacyjną, pokazała jak się pracuje, żeby rósł las. Pan Tomasz pokazał samochód straży leśnej, a w nim pompę wodną z której poleciała woda. Dzieci sprawdziły się jako strażacy. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały ilustracje za co zostały nagrodzone upominkami. Nie zabrakło pieczonej kiełbaski, która smakowała wyśmienicie. Dzieci wróciły do przedszkola szczęśliwe i w dobrych humorach.