Do akcji SaDzimy dołączyli się rodzice z naszego przedszkola. Po przywiezieniu sadzonek przez Nadleśnictwo Ośno Lubuskie nie trzeba było długo czekać, by zniknęły z placu przedszkola. Dzieci wybrały sadzonki przez wraz z rodzicami zasadzić w miejscu swojego zamieszkania.
Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w akcji.
















