Krasnale witają wiosnę

W poniedziałek 22.03 obchodziliśmy powitanie WIOSNY i„Zielony Dzień”, podczas którego na dzieci czekało wiele przeżyć i atrakcji. Pani Ewa Dudziak wraz z dziećmi tego dnia:

  1. „poszukiwaliśmy” koloru zielonego w przedszkolnym otoczeniu,
  2. nazywaliśmy przedmioty z natury w kolorze zielonym,
  3. mieliśmy zabawy muzyczne, ruchowe i plastyczne z kolorem zielonym,
  4. wykonaliśmy dekorację okien
  5. rozwiązywaliśmy zagadki, uczyliśmy się piosenek i wierszy
  6. bawiliśmy się matematyką
  7. zrobiliśmy Marzannę i Panią Wiosnę
  8. wyruszyliśmy z kwiatami w poszukiwaniu wiosny