W poniedziałek 22.03 obchodziliśmy powitanie WIOSNY i„Zielony Dzień”, podczas którego na dzieci czekało wiele przeżyć i atrakcji. Pani Ewa Dudziak wraz z dziećmi tego dnia:
- „poszukiwaliśmy” koloru zielonego w przedszkolnym otoczeniu,
- nazywaliśmy przedmioty z natury w kolorze zielonym,
- mieliśmy zabawy muzyczne, ruchowe i plastyczne z kolorem zielonym,
- wykonaliśmy dekorację okien
- rozwiązywaliśmy zagadki, uczyliśmy się piosenek i wierszy
- bawiliśmy się matematyką
- zrobiliśmy Marzannę i Panią Wiosnę
- wyruszyliśmy z kwiatami w poszukiwaniu wiosny




