DZIEŃ KOBIET


8 marca w naszym przedszkolu radosna atmosfera panowała już od samego rana. Podczas apelu chłopcy składali życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom oraz paniom uroczyste „100 lat” i wręczyli piękne laurki. Dostojnym krokiem Janek G, Leon R, Franek H. z uśmiechem na twarzy obdarowywali kwiatami i lizakami. Chłopcy starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym i wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach. Uśmiechnięte buzie zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.