Udział w WOŚP jest już tradycją dla Samorządowego Przedszkola Publicznego w Ośnie Lubuskim. W tym roku reprezentowała nas najstarsza grupa MOTYLKI z wych. Dorotą Kwiatkowską. Był to wyjątkowy występ, na dużej scenie i przed publicznością. Dzieci zaprezentowały tańce przygotowane na zajęciach rytmiki z panią Ewą Dudziak. Mimo tremy i stresu wszystkie dzieci dobrze się bawiły i zostały nagrodzone oklaskami.

















