Wiosna

W poniedziałek jak co roku dzieci POWITAŁY WIOSNĘ . Wcześniej przygotowały kwiaty, kukły symbolizujace wiosnę i zimę oraz uczyły się piosenek i wierszy. Po śniadaniu kolorowym korowodem z uśmiechem na twarzy wyruszyli w poszukiwaniu wiosny. Słoneczko towarzyszyło podszas spaceru a dzieci obserwowały pączki na drzewach i krzewach, żółte forsycje oraz przebiśniegi, krokusy i żonkile.