Bal karnawałowy jak co roku dla przedszkolaków to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Co prawda w reżimie sanitarnym, ale nadal na wesoło i kolorowo. Tego dnia od rana 12 stycznia w przedszkolu pojawiały się postacie w fantastycznych przebraniach przygotowanych przez rodziców. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, kotki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i tańcach. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Na ten dzień dzieci czekały od dawna.





















