ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

W środę przed przerwą świąteczną nasze przedszkole odwiedził ZAJĄCZEK, który niepostrzeżenie zostawił prezenty dla dzieci. Grupa MOTYLKI otrzymała list w którym były zawarte pytania i zadania do wykonania przez dzieci. Pierwsze pytanie było zaskakujące- Co sprawia większą radość? Brać czy dawać? Dzieci od razu wiedziały że przyjemnie jest brać ale trzeba podziękować. Dawać oczywiście też jest super, bo inni się cieszą. Motylki szybciutko uzgodniły, że trzeba zrobić niespodziankę i podziękować BS w Ośnie za sponsorowanie nam wielu imprez. Zrobiliśmy stroik, kartkę z życzeniami i ruszyliśmy. Pani prezes i wszyscy pracownicy zebrali się by wysłuchać życzeń i piosenek a na koniec dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Wracając mieliśmy zawitać na plac zabaw, gdzie ZAJĄC zostawił jajka. Dzieci z wielką radością i wypiekami na twarzy znalazły wszystkie niespodzianki. Kolejne zadanie to zjedzenie całego obiadu i wysłuchanie bajki o zajączku, a następnie odszukanie ukrytego koszyka. Koszyk odnalazła pani Ewa Dudziak, która wg poleceń zajączka rozdała zawartość koszyczka. Jaka była radość gdy dzieci z zamkniętymi oczami wyciągały niespodziankę z przykrytego koszyka. To był wspaniały dzień, pełen radosnych uśmiechów, który dzieci na pewno zapamiętają

Zapraszamy ZAJĄCZKA za rok.