Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym, zorganizowaliśmy dnia 31 marca 2023r Kiermasz Wielkanocny, na który przygotowaliśmy różne ozdoby, stroiki, palmy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pań z przedszkola, oraz pomocy dzieci, na sprzedaż zostały wystawione wspaniałe dekoracje wiosenne i świąteczne. Dziękujemy wszystkim rodzicom, za pyszne ciasta i ozdoby i spędzony czas podczas sprzedaży. Chętnych rodziców do zakupu nie brakowało, i wszystkie ozdoby zostały sprzedane. Kwota, którą uzyskaliśmy z kiermaszu to ponad 3000zł. Mamy nadzieję, że nasze świąteczne dekoracje umilą rodzinny czas spędzony przy stole wielkanocnym




























