JESIEŃ U BIEDRONEK

15 listopada w grupie BIEDRONKI odbyło się przedstawienie “Dary jesieni” przygotowane przez panią Milenę Kwieryng, na które zaprosiliśmy rodziców. Dzieci były ubrane w kolorach jesieni, a na głowach miały opaski jesiennych liści. Podczas występu dały z siebie wszystko, zapamiętały role i pięknie zaśpiewały “Kolorowe listki” oraz “Jesień”. Oczywiście nie zabrakło tańców z rytmiki. Po przedstawieniu dzieci zaprosiły rodziców do wspólnej pracy twórczej z wykorzystaniem darów jesieni.