Przedszkolaki naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt.: “Kabaret na jednej nodze ” w wykonaniu artystów teatru z Krakowa. Przedstawienia teatralne zawsze są dla dzieci wielkim przeżyciem i budzą dużo emocji. W spektaklu dzieci były nie tylko widzami, ale wcieliły się też w role aktorów. Wspaniale było widzieć uśmiech i radość na twarzach dzieci. Czekamy na kolejne przedstawienie
























