Ekologia w CZG-12

Dnia 13 kwietnia grupy BIEDRONKI z panią Mileną Kwiręg i MOTYLKI z panią Ewą Dudziak wyjechały do CZG- 12 w Długoszynie. Dzieci zwiedziły zakład oraz uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez panią Katarzynę Radej. Podczas pobytu dzieci miały okazję zobaczyć, w jaki sposób odbywa się gospodarka odpadami. Widziały pracę na różnych stanowiskach segregacji oraz magazynowania odpadów. Mieliśmy okazję sprawdzenia się podczas zajęć w wiadomościach na temat ekologii i niszczycielskich działań człowieka, które można zmienić. Utrwaliliśmy sobie wiedzę, którą wraz z rodzicami wprowadzamy w życie.