Dnia 21 kwietnia grupa MOTYLKI była bardzo pracowita. Po krótkim spacerze i posprzątaniu wokół placu postanowiliśmy zasadzić kwiaty przed budynkiem przedszkola. To była niezwykła praca, bo każdy chciał kopać, grabić, siać i sadzić a na koniec podlewać. Lekcja przyrody odrobiona!!!!



























