Dzieci z grupy „Misie” świetnie poradziły sobie z pierwszym zadaniem Ogólnopolskiego projektu logopedycznego.
Celem tego zadania były ćwiczenia oddechowe wyróżniające fazy wdechu i wydechu.
Logopeda – Paulina Pawlak



Dzieci z grupy „Misie” świetnie poradziły sobie z pierwszym zadaniem Ogólnopolskiego projektu logopedycznego.
Celem tego zadania były ćwiczenia oddechowe wyróżniające fazy wdechu i wydechu.
Logopeda – Paulina Pawlak







