Dzień Świadomości Autyzmu to w naszej placówce to już tradycja. Świętowaniem chcemy wyrazić nasze zrozumienie dla osób nieneurotypowych.
W tym roku zajęcia zaczęły się od omówienia czym jest autyzm, następnie przedszkolaki miały do wykonania jeden z symboli PUZZEL! Gotowe prace zostały wywieszone przed naszą placówkę.
Wielką frajdą dla nas wszystkich okazała się ścieżka sensoryczna. Zaraz po niej ruszyliśmy w miasto na „spacer dla autyzmu”.
Dzieci z radością wędrowały pod urząd aby tam zaśpiewać piosenkę oraz pozostawić tabliczki z informacjami dotyczącymi autyzmu🩵
mgr Paulina Pawlak


































