SAD U KRASNALI

Grupa maluchów po wycieczkach w sadzie i ogrodzie wykonała dekoracje jesienne. Były to drzewa owocowe, które dzieci samodzielnie wykonały, a następnie udekorowały okna w korytarzu. Była to wesoła zabawa, podczas której dzieci musiały przypomnieć sobie kolory i nazwy owoców. Prawda, że pięknie wyszło?