W piątek 13 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ponieważ jest to święto pracowników oświaty, wzięli w niej udział wszyscy pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.
Słowami wierszy i piosenek dzieci uczciły ten wyjątkowy dzień. Mali artyści odśpiewali tradycyjne 100 lat. Nie zabrakło również tańca, który zrobił ogromne wrażenie na oglądających. Każdy z zaproszonych gości obdarowany został specjalnie przygotowanym na tą okazję upominkiem.
Pani Dyrektor Hanna Cholewińska powitała wszystkich zgromadzonych gości i złożyła serdeczne życzenia. Podkreśliła, że nauczyciel to ktoś, kto widzi w dziecku wyjątkową osobę. Podziękowała wszystkim za serdeczność i życzliwość. Powiedziała, że dzięki temu nasze przedszkole jest wyjątkowe.
Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycielek oraz dzieci za przygotowanie uroczystości.





















