Kolejny raz przyjechał do nas teatrzyk. Tym razem przedstawił historię Różowej księżniczki która nie wierzyła że coś potrafi. Dzieci bardzo emocjonalnie reagowały i trzymały kciuki żeby księżniczka była dzielna i nauczyły ją tańczyć Morał z tej bajki taki, że nie można się poddawać tylko próbować i nie przejmować się że od razu nam się nie udaje.





