PLUSZOWY MIŚ W BIBLIOTECE

Dnia 25 listopada jest Dzień Pluszowego misia. Grupa MISIE wybrała się do Biblioteki gdzie Panie Patrycja i Wioleta przygotowały dla nas ciekawe zajęcia, które zostaną w pamięci dzieci. Bardzo dziękujemy 🤗