Grupa BIEDRONKI wraz z wychowawcą panią Dorotą Kwiatkowską Dzień Ziemi minął szybko i wesoło. Podczas wspólnych prac plastycznych, układanek z nakrętek, sprzątania terenu parku dzieci bawiły się i uczyły szacunku do naszej ziemi i dbania o środowisko.


















