Zanim dzieci z rodzinami zasiądą do wigilijnego stołu zwyczajem naszego przedszkola jest świąteczny obiad w gronie koleżanek i kolegów.
Rozpoczęliśmy od modlitwy, składania życzeń dzieląc się opłatkiem oraz wspólnym kolędowaniem. Tradycyjne potrawy czyli barszcz z uszkami oraz pierogi znikały szybko z talerzy by później kosztować słodkości.














