WIO KONIKU

Dnia 25.03.2025r grupa MISIE pojechała do Ośrodka Jeździeckiego VIGOR W POŁĘCKU. Dzieci miały okazję spędzić czas w pięknym otoczeniu i obcowania z końmi. Pani Monika...

Read More >>