ZIMĘ ŻEGNAMY WIOSNĘ WITAMY

Powitanie Wiosny to radosny radosny czas. W naszym przedszkolu przygotowanie trwa wcześniej. Uczymy się wierszy i piosenki oraz wykonujemy kwiaty.

W dniu 20 marca kolorowy kwiecisty korowód wyruszył ze śpiewem ulicami miasta nad jezioro w poszukiwaniu Wiosny. Po powrocie do przedszkola pożegnaliśmy MARZANNE wesołą zabawą.