Dnia 25.03.2025r grupa MISIE pojechała do Ośrodka Jeździeckiego VIGOR W POŁĘCKU. Dzieci miały okazję spędzić czas w pięknym otoczeniu i obcowania z końmi. Pani Monika Świerczyńska, menadżer i instruktor przedstawiła ciekawostki dotyczące ras i maści koni. Opowiedziała o zaletach jeździectwa i hipoterapii. Dzieci poznały obowiązki hodowcy koni. Dużą frajdę sprawiła możliwość czyszczenia konia, a jeszcze większą przejażdżka konna. Gospodarz przygotował słodki poczęstunek i na koniec przejażdżka bryczką. To była fantastyczna przygoda. Wszyscy byli zachwyceni spędzonym wspólni czasem i pełni wrażeń wrócili do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy za wesoło spędzony czas i wszystkim polecamy odwiedziny.








































