Po długiej przerwie spowodowanej pandemią nasze przedszkole wróciło do spotkań teatralnych, podczas których dzieci przenoszone są w świat baśni i bajek. Każdy taki spektakl uczy, bawi, rozwija zainteresowania teatrem. Są to przedstawienia w których udział biorą dzieci co sprawia, że są nie tylko widzem, ale też aktorem. Zawsze dzieci są aktywne, przeżywają historie bohaterów i jest dużo uśmiechu.


















