Zajęcia logopedyczne

Na zajęciach logopedycznych wytrwale ćwiczymy naszą artykulację. Dzieci z chęcią wykonują “dziwaczne miny” jak to często mówią, dzięki czemu rozwijamy sprawność narządów artykulacyjnych. Ćwiczymy również oddech. Jest to najważniejsza czynność w naszym życiu. Dzięki niej żyjemy. Pamiętajmy o tym, aby nasz oddech był poprawny. 

W trakcie zajęć logopedycznych nie zapominamy również o zadaniach z Ogólnopolskiego Projektu Logopecznego Alfabet Logopedecyzny. Kolejne zadania zaliczone! 

R jak różnicowanie 

g jak gimnastyka buzi i języka 

O jak obrazek 

L jak legenda o języczku 

mgr Paulina Pawlak