Na zajęciach logopedycznych wytrwale ćwiczymy naszą artykulację. Dzieci z chęcią wykonują “dziwaczne miny” jak to często mówią, dzięki czemu rozwijamy sprawność narządów artykulacyjnych. Ćwiczymy również oddech. Jest to najważniejsza czynność w naszym życiu. Dzięki niej żyjemy. Pamiętajmy o tym, aby nasz oddech był poprawny.
W trakcie zajęć logopedycznych nie zapominamy również o zadaniach z Ogólnopolskiego Projektu Logopecznego Alfabet Logopedecyzny. Kolejne zadania zaliczone!
R jak różnicowanie
g jak gimnastyka buzi i języka
O jak obrazek
L jak legenda o języczku
mgr Paulina Pawlak













